Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6056
Stary 11.08.2011, 12:37
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to nie jest stratą. Tylko znam wiele osób, które nie kupiły karnetów, bo powiedziały, że się nie opłaca. Koniec kropka.

Zreszta sam widzisz jaka śmieszna liczba karnetów jest sprzedana.
Oszczędność na karnecie to około 27% czyli co najmniej dwa mecze w lidze. Skoro uważają, że nie opłaca to z góry zakładają, że na 3 meczach ich raczej nie będzie. Sorka za stwierdzenie, ale zajeżdzają sezonowcami i osobami, które wybierają sobie lepsze mecze i czuje że w sobote na Zagłębiu ich nie będzie.

zim zum napisał(a):Wyświetl post
11 albo 12 tysięcy. Dodatkowo teraz są w perspektywie niezłe w mecze w fazie grupowej LE i LM, a mimo to ludzie nie rzucają się na abonamenty.
Taka sytuacja miała miejsce raz i była spowodowana pierwszymi od wielu lat derbami w najwyższej klasie rozgrywkowej.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując