zim zum napisał(a):

Dla mnie to nie jest stratą. Tylko znam wiele osób, które nie kupiły karnetów, bo powiedziały, że się nie opłaca. Koniec kropka.
Zreszta sam widzisz jaka śmieszna liczba karnetów jest sprzedana.
|
Oszczędność na karnecie to około 27% czyli co najmniej dwa mecze w lidze. Skoro uważają, że nie opłaca to z góry zakładają, że na 3 meczach ich raczej nie będzie. Sorka za stwierdzenie, ale zajeżdzają sezonowcami i osobami, które wybierają sobie lepsze mecze i czuje że w sobote na Zagłębiu ich nie będzie.
zim zum napisał(a):

|
11 albo 12 tysięcy. Dodatkowo teraz są w perspektywie niezłe w mecze w fazie grupowej LE i LM, a mimo to ludzie nie rzucają się na abonamenty.
|
Taka sytuacja miała miejsce raz i była spowodowana pierwszymi od wielu lat derbami w najwyższej klasie rozgrywkowej.