Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MDW
Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6051
Stary 11.08.2011, 12:32
Stanę tu trochę w obronie klubu. Pamiętajmy, że strefa kibica działa stosunkowo niedługo, układ kas i ich położenie jest stosunkowo nowe i jestem przekonany że dopiero po przerobieniu sytuacji typu: jednoczesna sprzedaż biletów na ligę + na puchar, sprzedaż karnetów itd. klub będzie miał w wypracowane formy działania. Nie oszukujmy się ale to też jest istotne które kasy sprzedają jakie bilety tak aby nie było jakiegoś sajgonu na parterze strefy kibica. Pamiętam sprzedaż biletów kiedy były one sprzedawane w dawnych murowanych kasach od strony Reymonta kiedy o jakiejkolwiek kolejce można było tylko pomarzyć czy też w kasie znajdującej się w Hali Wisły. Bywały sytuacje pobić czy też bójek nie mówiąc już o koniach, którzy bardzo sprawnie blokowali dostęp do kas. Do tego zdarzały się sytuacje kiedy była wzywana policja dla uspokojenia atmosfery.
Odpowiedz cytując