zim zum napisał(a):

Dla mnie to nie jest stratą. Tylko znam wiele osób, które nie kupiły karnetów, bo powiedziały, że się nie opłaca. Koniec kropka.
Zreszta sam widzisz jaka śmieszna liczba karnetów jest sprzedana.
|
Co to za Kibice, dla których stratą jest kilkadziesiąt złotych...
ponad 7000 karnetów nie nazwałbym śmieszną liczbą ....