Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6050
Stary 11.08.2011, 12:32
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to nie jest stratą. Tylko znam wiele osób, które nie kupiły karnetów, bo powiedziały, że się nie opłaca. Koniec kropka.

Zreszta sam widzisz jaka śmieszna liczba karnetów jest sprzedana.

Co to za Kibice, dla których stratą jest kilkadziesiąt złotych...

ponad 7000 karnetów nie nazwałbym śmieszną liczbą ....
Odpowiedz cytując