|
Optowałbym jednak za tym, żeby z ew. sprzedażą Meliksona poczekać do EURO. Jak się pokaże, a dodatkowo ( co daj Bóg ) zagramy w tym sezonie w LM i zdobędziemy MP, to może nie będzie to transfer na miarę Villi, ale ośmieliłbym zasugerować cenę mocno zbliżoną do ośmiocyfrowej.... ( pobożne moje życzenia )...
|