Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6049
Stary 11.08.2011, 12:30
Dla mnie to nie jest stratą. Tylko znam wiele osób, które nie kupiły karnetów, bo powiedziały, że się nie opłaca. Koniec kropka.

Zreszta sam widzisz jaka śmieszna liczba karnetów jest sprzedana.
Odpowiedz cytując