Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6048
Stary 11.08.2011, 12:27
Boże, jako kibic Wisły (zim zum) jak możesz powiedzieć, że jesteś w plecy bo wydałeś na bilet (karnet) i nie poszedłeś na mecz ?!! - ale wsparłeś swój Klub !! W zamian dostałeś też rez. miejsca, niższą cenę, pierwszeństwo zakupu na inne mecze.

Jesteś Klientem (Widzem jak w kinie czy teatrze)) czy Kibicem, który dla swojego Klubu zrobi wszystko i nie będzie liczył 20, 50 zł straconych, gdy nie będzie mógł pójść na mecz (kilka meczy) z karnetu !!
Ja w Twoich postach widzę, że chyba bardziej Klientem.

Dla Kibica Wisły nie pójście na mecz powinno być stratą mentalną, a nie stratą finansową!!
Odpowiedz cytując