Boże, jako kibic Wisły (zim zum) jak możesz powiedzieć, że jesteś w plecy bo wydałeś na bilet (karnet) i nie poszedłeś na mecz ?!! - ale wsparłeś swój Klub !! W zamian dostałeś też rez. miejsca, niższą cenę, pierwszeństwo zakupu na inne mecze.
Jesteś Klientem (Widzem jak w kinie czy teatrze)) czy Kibicem, który dla swojego Klubu zrobi wszystko i nie będzie liczył 20, 50 zł straconych, gdy nie będzie mógł pójść na mecz (kilka meczy) z karnetu

!!
Ja w Twoich postach widzę, że chyba bardziej Klientem.
Dla Kibica Wisły nie pójście na mecz powinno być stratą mentalną, a nie stratą finansową!!