zim zum napisał(a):

|
Po wprowadzeniu sprzedaży internetowej każdy po uiszczeniu opłaty będzie miał komunikat na monitorze - "a teraz udaj się do Strefy Kibica nabić bilet na kartę"
|
Niekoniecznie. Może być możliwość np. drukowania biletu w domu zapłaconego przez internet. Przecież czytniki kodów kreskowych na bramkach są i po coś je zamontowano. A żeby nie biegać z kartą do WŚ aby nabić tam bilet pewnie w momencie zakupu biletu przez internet trzeba będzie podać numer KK. Wchodząc pan ochroniarz lub stewart sprawdzi drukowany bilet czy numer karty się zgadza, poprosi jeszcze o ID. Według mnie proste. Nie narzekaj ciągle.