Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6046
Stary 11.08.2011, 12:24
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Po wprowadzeniu sprzedaży internetowej każdy po uiszczeniu opłaty będzie miał komunikat na monitorze - "a teraz udaj się do Strefy Kibica nabić bilet na kartę"
Niekoniecznie. Może być możliwość np. drukowania biletu w domu zapłaconego przez internet. Przecież czytniki kodów kreskowych na bramkach są i po coś je zamontowano. A żeby nie biegać z kartą do WŚ aby nabić tam bilet pewnie w momencie zakupu biletu przez internet trzeba będzie podać numer KK. Wchodząc pan ochroniarz lub stewart sprawdzi drukowany bilet czy numer karty się zgadza, poprosi jeszcze o ID. Według mnie proste. Nie narzekaj ciągle.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując