|
Jak widzę i czytam posty zim zum`a, to wyłania się obraz narzekacza nr 1 na tym forum.
Postępowanie wg zasady:
- jest słońce - to za gorąco,
- jest deszcz, że nie ma słońca,
- jest mróz - za zimno,
- jest zima bez śniegu - co to za zima ?
syndrom Polaka ...
zamiast się cieszyć tym co jest i porównywać do tego co było ...
Dam CI radę: Zgłoś swoje CV na Prezesa S.S.A. do B. Cupiała - może Cię wysłucha i da szansę wprowadzenia "XXI w. i normalności" do naszego klubu.
|