Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12562
Stary 11.08.2011, 12:10
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jakby mu sie spieszyło to by tyle nie grał w sredniaku ligi izraelskiej. Dziennikarze tak niby o wszystkim wiedza a jednak w Lidze+extra mowili, ze Maor jak tak dalej bedzie grał to sam bedzie chciał odejsc. Szkoda tylko, ze nie słyszeli jak mowił, ze odejdzie tylko wtedy jak klub bedzie mogł na Nim sporo zarobic.
Jasne, że lepiej odejść do bogatego klubu za duże pieniądze, bo takich zawodników bardziej się szanuje i nie odsuwa tak szybko od składu. Przy czym pytanie, ile to jest to "sporo" dla niego

Tym niemniej na bardzo atrakcyjną ofertę raczej nie będzie musiał długo czekać, skoro za takiego leszcza jak Mierzejewski Turcy dali 5 milionów euro. Gdzie on, gdzie Melikson...

Ja już jestem psychicznie przygotowany na to, że to może być ostatnia runda, w najlepszym wypadku - ostatni sezon Meliksona w Wiśle. Gra po prostu za dobrze. I o ile zostanie on zastąpiony zawodnikiem/zawodnikami na przyzwoitym poziomie, to nie będzie problemu. A w tym wypadku myślę, że możemy Staszkowi zaufać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując