|
W tym okienku powinniśmy już ściągnąć ewentualnego następcę/następców Maora. Nie wiem, czy Janota by się u nas sprawdził, ale w tamtym sezonie na zapleczu holenderskiej nieźle sobie radził. Można także spróbować sprowadzić Dżalamidze. Na ich korzyść działa wiek i wyszkolenie techniczne. Można też spróbować kogoś z ligi izraelskiej (np. Eyal Golasa, który dostał tutaj od jednego forumowicza dobre recenzje). Z tego samego powodu (wiek) warto się bacznie przyglądać tegorocznym rozgrywkom 1. i 2. ligi, gdzie wprowadzono obowiązkowego młodzieżowca.
Z Młodej Ekstraklasy warto natomiast wypożyczyć tych, którzy skończyli 19 lat i grać zawodnikami, którzy tam jeszcze mogą zrobić postępy. Jak najszybciej też powinno się wypożyczyć Filipa Kurto i Daniela Bruda, albo dać temu drugiemu szansę. Sądzę, że dobrym miejscem byłyby drużyny ŁKS, czy Podbeskidzia, gdzie nie występuje zbyt wielu młodych zawodników.
Inna sprawa, że Ci, którzy zostali ostatnio wypożyczeni nie zadebiutowali w nowych drużynach.
|