|
I dobrze że zaciekawiła. Kraków to obok Wrocławia najładniejsze miasto w Polsce tylko szkoda że troche za mało rozreklamowane na świecie. To samo można powiedzieć o naszym klubie piłkarskim, wiekszośc piłkarzy słysząc nazwe Wisła myśli sobie gdzie to jest? z czym to sie je?
Stan podczas negocjacji z piłkarzami powinien zabierać ich na lody na Rynek, na spacer po Wawelu, pokazać ładne krakowskie dziewudzki i obejrzeć stadion. Wtedy większość poczułaby co znaczy klimat Krakowa.
Ostatnio edytowane przez PANDEM0NIUM : 11.08.2011 o godz. 12:17.
|