Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6698
Stary 11.08.2011, 12:06
trzezwa i bardzo rozsadna ocena meczu -> http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...anie.html?bo=1

Takze nie ma co histeryzowac choc z drugiej strony jesli ktos liczy, ze bedziemy czarnym koniem euro 2012 to lepiej zeby zszedl na ziemie. Po ostatnich naszych wystepach w wielkich turniejach nie ma zadnych podstaw zeby tak myslec. Ja mam te same oczekiwania co przed euro 2008: zeby sie nie trzeba bylo wsstydzic, zebysmy pokazali troche ladnej pilki, zeby bylo troche emocji, zeby Gary Lineker nie pytal w studio BBC: jakim cudem tak slabo grajaca druzyna awansowala do turnieju finalowego ? (choc tym razem wiadomo
Jesli zagramy taki mecz jak ten z Francja w czerwcu to dla mnie bedzie OK bo byly w nim wszystkie elementy, o ktorych wspomnialem
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując