PvD napisał(a):

trzeba było przyjść w dniach w których było tylko i wyłącznie dla karnetu.
|
Byłem, to odszedłem z kwitkiem, bo do dzisiaj nie umieją/umiecie zrobić systemu, w którym podanie samego numeru pesel (bez karty) dawałoby efekt.
Cytat:
|
a ja się spotkałem z innymi opiniami. nawet tych którzy z karnetami stali wczoraj po 3 godziny.
|
Bardzo ciekawe. Tylko wyjaśnij mi na przykład jedną kwestię. Niby zachęcacie ludzi do kupna karnetów, a dalej nie ma systemu przekazywania swojej wejściówki na kogoś innego w przypadku planowanej absencji. To po co ktoś ma się pakować w koszta, jak nagle mu coś wypadnie i jest w plecy. Wiadome klub się cieszy, bo wychodzi na swoje, natomiast ludzie na tym tracą i dużo osób zniechęca to do zakupu karnetu. Wiadome teraz są bonusy w postaci pucharów, przyjdzie wiosna i już magnesu nie bedzie.