zim zum napisał(a):

|
A powiedz mi ile bedziesz miał dzisiaj za cały dzień osób, które przyjdą tylko po bilet na zagłębie i tyle? 10-15 ?
|
nie ma technicznie możliwości drukowanie biletów na LM i Zagłębie w jednej kasie ze względu na rodzaj balnkietów
Cytat:
|
I dzisiaj można blokowąc jedną kasę, wczoraj się nie dało, a ja sam stałem z 4 karnetami przez 5h.
|
trzeba było przyjść w dniach w których było tylko i wyłącznie dla karnetu.
Cytat:
|
Bo jak się zastanowić, to klub aspiruje do Ligi Mistrzów a organizacyjnie pod niektórymi względami jest w Pucharze Intertoto
|
a ja się spotkałem z innymi opiniami. nawet tych którzy z karnetami stali wczoraj po 3 godziny.