A powiedz mi ile bedziesz miał dzisiaj za cały dzień osób, które przyjdą tylko po bilet na zagłębie i tyle? 10-15 ? I dzisiaj można blokowąc jedną kasę, wczoraj się nie dało, a ja sam stałem z 4 karnetami przez 5h.
Cytat:
|
tylko jebanie w klub na każdym kroku bez zastanowienia.
|
Bo jak się zastanowić, to klub aspiruje do Ligi Mistrzów a organizacyjnie pod niektórymi względami jest w Pucharze Intertoto.