Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6032
Stary 11.08.2011, 11:50
A powiedz mi ile bedziesz miał dzisiaj za cały dzień osób, które przyjdą tylko po bilet na zagłębie i tyle? 10-15 ? I dzisiaj można blokowąc jedną kasę, wczoraj się nie dało, a ja sam stałem z 4 karnetami przez 5h.

Cytat:
tylko jebanie w klub na każdym kroku bez zastanowienia.
Bo jak się zastanowić, to klub aspiruje do Ligi Mistrzów a organizacyjnie pod niektórymi względami jest w Pucharze Intertoto.
Ostatnio edytowane przez zim zum : 11.08.2011 o godz. 11:54.
Odpowiedz cytując