zim zum napisał(a):

|
Żeby ludzie, którzy faktycznie chodza a nie idą od święta nie stali w tlumie, Tak samo wczoraj karnetowcy i Ci na zagłębie + apoel powinni mieć swoje okienko. No ale po co trakować dobrze karnetowców, jak oni już zapłacili więc niech się bujają.
|
k...a wiecznie płaczesz. Karnetowcy mieli swoje terminy a ten wczorajszy to taki pseudobonus dla spóźnialiskich czepiających się i k....ujących przy kasach i dziwiących się , że nie mają rezerwacji albo byli na wakacjach i nie zdążyli - czyli w myśl zasady ja wiem lepiej, mi się należy, ilu kibiców tyle opinii.
na szczęście wielu jest kibiców, którzy cieszyli się z tego, że mieli jeszcze ten jeden dzień rezerwacji mimo stania w kolejce i nie marudzili oraz nie narzekali jak ty.
następnym razem zrobią bez sprzedaży mieszanej to też będziesz narzekał i płakał, że za mało dni.
szkoda, że nie ma narzekania na tych co przy kasie zdziwieni są, że potrzeba 5 peseli do 5 biletów, szkoda, że nikt nie narzeka na tych co dzwonią po znajomych po pesele, albo ustalają który sektor bo na e22 nie ma a na e15 są albo co lepsze: nie ma już na e22? naprawdę nie ma? może znajdzie pan/pani to jedno dla kolegi.
tylko jebanie w klub na każdym kroku bez zastanowienia.