Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6031
Stary 11.08.2011, 11:45
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Żeby ludzie, którzy faktycznie chodza a nie idą od święta nie stali w tlumie, Tak samo wczoraj karnetowcy i Ci na zagłębie + apoel powinni mieć swoje okienko. No ale po co trakować dobrze karnetowców, jak oni już zapłacili więc niech się bujają.
k...a wiecznie płaczesz. Karnetowcy mieli swoje terminy a ten wczorajszy to taki pseudobonus dla spóźnialiskich czepiających się i k....ujących przy kasach i dziwiących się , że nie mają rezerwacji albo byli na wakacjach i nie zdążyli - czyli w myśl zasady ja wiem lepiej, mi się należy, ilu kibiców tyle opinii.

na szczęście wielu jest kibiców, którzy cieszyli się z tego, że mieli jeszcze ten jeden dzień rezerwacji mimo stania w kolejce i nie marudzili oraz nie narzekali jak ty.

następnym razem zrobią bez sprzedaży mieszanej to też będziesz narzekał i płakał, że za mało dni.

szkoda, że nie ma narzekania na tych co przy kasie zdziwieni są, że potrzeba 5 peseli do 5 biletów, szkoda, że nikt nie narzeka na tych co dzwonią po znajomych po pesele, albo ustalają który sektor bo na e22 nie ma a na e15 są albo co lepsze: nie ma już na e22? naprawdę nie ma? może znajdzie pan/pani to jedno dla kolegi.

tylko jebanie w klub na każdym kroku bez zastanowienia.
Ostatnio edytowane przez PvD : 11.08.2011 o godz. 11:52.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując