Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12557
Stary 11.08.2011, 11:36
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Ale Marcelo nie błyszczał tak jak Maor, owszem był świetny w ofensywie, dobry w obronie, ale czasami też po jego błędach traciliśmy gole. W każdym razie jak każdy życzę mu jak najlepiej, ale do kadry Brazylii ma jeszcze niestety daleko.
No nie wiem, reprezentacja Brazylii jest teraz chyba najsłabsza w historii. Co raz mniej wielkich nazwisk, nie będę zdziwiony, jak wkrótce i Marcelo w niej zadebiutuje.
Odpowiedz cytując