Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6025
Stary 11.08.2011, 11:25
Skoro pierwsze okienko biletowe, sprzedaje tylko bilety na Zagłębie ( nie trzeba stać w kolejce), klub móglby rozważyć opcję, że gdy ktoś kupuje bilet na Zagłębie, może przy okazji kupic bilet na APOEL..Zawsze byłoby to jakieś udogodnienie dla tych, którzy nie chodzą tylko od "święta" na Reymonta..
Odpowiedz cytując