Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 11.08.2011, 11:17
Śląskowi życzę jak najlepiej, bo miło to posłuchać w telewizji jak skandują kibice 'Wisła Kraków'. Legii w meczu w ruskimi będę kibicował, bo jak patrzę na tych kacapów zza wschodniej granicy to aż mnie mdli. Płakać jednak nie mam zamiaru jak odpadną i tym bardziej jak awansują. Z mojego prywatnego punktu widzenia: wali mnie to.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując