Śląskowi życzę jak najlepiej, bo miło to posłuchać w telewizji jak skandują kibice 'Wisła Kraków'. Legii w meczu w ruskimi będę kibicował, bo jak patrzę na tych kacapów zza wschodniej granicy to aż mnie mdli. Płakać jednak nie mam zamiaru jak odpadną i tym bardziej jak awansują. Z mojego prywatnego punktu widzenia: wali mnie to.
