pawelo84 napisał(a):

|
Ale Marcelo nie błyszczał tak jak Maor, owszem był świetny w ofensywie, dobry w obronie, ale czasami też po jego błędach traciliśmy gole. W każdym razie jak każdy życzę mu jak najlepiej, ale do kadry Brazylii ma jeszcze niestety daleko.
|
Nikt nie jest idealny. Melikson też błędy popełnia. Chociaż i tak jestem w ciągłym szoku, że gość o takim potencjale został nie zauważony przez lepsze kluby niż Wisła. Nie oszukujmy się, że T-Mobile Ekstraklasa nie jest najatrakcyjniejsza więc tym bardziej chwała Stanowi, że ściągnął geniusza jak na polskie realia.