oli38 napisał(a):

Drogi Rafaelu TS zaskoczę Cię ale karnet posiadam już od paru rund, bo wiem, że ułatwia życie. A nie kupiłem jeszcze biletu, bo niestety nie mogę tak jak pewnie Ty wsiąść do tramwaju lub autobusu, i łatwo i przyjemnie sobie go kupić, gdyż do Krakowa mam ponad 100km I wcale nie potrzebuję koniecznie biletu na C. Bo moim zdaniem KIBICEM można być zarówno na G, E czy nawet F A do tego co napisałeś to powiem tylko tyle, że jeśli Wisła przegra ten mecz z APOEL-em to Ci 'kibice' już na R22 szybko nie zawitają, a przepraszam, bo przecież możliwe jest, że w LE będą do wylosowania Tottenhamy, Celtiki, Lazia, Atletika, czy Seville więc znów będzie okazja do lansu
|
Nie nawidze jak ludzi taka pie**** popatrz na fakty a nie zaciemniaj rzeczywistosci... od poczatku roku kompletu nie bylo tylko na meczach z Widzewem, Ruchem, Podbeskidziem, i teraz ze Skonto... Jakie lanisarstwo? Chce ktos isc na mecz to idzie, poprostu ogladnac mecz, nawet osoba ktora jest kibicem dosyc dlugo... a lansowac sie moze rowniez ktos co chodzi na mecze regularnie... Ale i tak mam zbyt ciemny narod zeby wiele osob pewne rzeczy zrozumialo..