ziomalekk napisał(a):

|
No to trzeba jechać po bilety jeszcze w tym tygodniu nie mamy wyjścia
|
Nie chce się napinac ale dopiero twierdziłeś, że nie jestes w stanie przed poniedziałkiem stawić się w Krakowie, że paliwo drogie, żeby ot tak przyjechać do Krakowa itd, a teraz okazuje się, że jednak nie stanowi to żadnego problemu.