Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6017
Stary 11.08.2011, 10:57
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Według SKWK kolejka jeszcze większa niż wczoraj, a więc nie ma co się czarować, że bilety zostaną do przyszłego tygodnia.
Dokładnie tak jest, wielu znajomych tam stoi i tylko narzekają. Gdy patrzę na te kolejki na zdjęciach, to nie żałuję tych paru dni w pracy za grosze, żeby zarobić na karnet. Od paru dni mogę siedzieć spokojnie i czekać na info, kiedy sprzedaż się skończy i skończą się kłótnie na forum o bilety oraz żale moich znajomych jeżdżących tylko na puchary.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując