Jagul napisał(a):

|
Według SKWK kolejka jeszcze większa niż wczoraj, a więc nie ma co się czarować, że bilety zostaną do przyszłego tygodnia.
|
Dokładnie tak jest, wielu znajomych tam stoi i tylko narzekają. Gdy patrzę na te kolejki na zdjęciach, to nie żałuję tych paru dni w pracy za grosze, żeby zarobić na karnet. Od paru dni mogę siedzieć spokojnie i czekać na info, kiedy sprzedaż się skończy i skończą się kłótnie na forum o bilety oraz żale moich znajomych jeżdżących tylko na puchary.