szprotson, ale zważ na to że kawałek był nagrany 6lat temu
Sam Sokół napisał na swoim FB że to jest tylko film, czyli zagrał tam prawdopodobnie tak jak kiedyś wyglądało jego życie bo teledysk teledyskiem, ale nuta chyba nie jest o paleniu jointów ? W GJ nawinął "Jointów nie palę, ale jestem za legalem..." i chyba dalej to podtrzymuje bo sam w jakimś wywiadzie mówił że jointów nie pali

... Peace!!
Cytat:
No dobra, możemy już podsumować RESET. Na szczęście okazało się, że nasi odbiorcy nie są debilami i skleili o co chodzi z tym klipem. Jeśli pozostawił w tobie niesmak, czułeś się przytłoczony oglądajac go i brakowało ci żubra i trawy, to wszystko z tobą w porządku. Gorzej jeśli zajarałes się i poczułeś zew miejskiej dżungli. To tylko film, rzeczywistość może być o wiele lepsza, to zależy od ciebie.
|