Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.08.2011, 10:38
Sądzę, że nikt strzelał nie będzie... ALE: Skoro nie utożsamiasz się z kibicami innych klubów, w tym również ze zgodami, a z drugiej strony oglądasz z pewną życzliwością grę polskich klubów w Europie (w tym również naszych kos), to na jakiej zasadzie postrzegasz i rozróżniasz zgody i kosy? Chyba, że takiego podziału nie uznajesz...

Przyjaciół w Poznaniu nie mam, za to mam w Warszawie sporą część rodziny za Legią. Z pięściami przy obiedzie się na siebie nie rzucamy (a nawet relacje mamy bardzo pozytywne - bo jednak piła to nie wszystko), ale życzyć sobie sukcesów sportowych nie życzymy i uważam, że to jest zdrowe podejście
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując