Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ziomalekk
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
6009
11.08.2011, 10:18
Chętnie bym przyjechał ale w sobotę to za wcześnie za duży koszt i nie zbiorę ekipy, widzę że nic się nie da zrobić muszę liczyć na szczęście, że we wtorek znajdzie się 5 biletów
ziomalekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziomalekk
Znajdź inne posty napisane przez ziomalekk