Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ziomalekk
Junior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6009
Stary 11.08.2011, 10:18
Chętnie bym przyjechał ale w sobotę to za wcześnie za duży koszt i nie zbiorę ekipy, widzę że nic się nie da zrobić muszę liczyć na szczęście, że we wtorek znajdzie się 5 biletów
Odpowiedz cytując