ziomalekk napisał(a):

|
I nie zarzucajcie że pierwszy raz kiedyś miszkałem w Krakowie regularnie chodziłem na meczyki
|
Wydaje się, że w poniedziałek może być już za późno kupno biletów przy takim tempie sprzedaży. Oczywiście nikt nie powie tego ze 100% pewnością ale patrząc obiektywnie może być ciężko. Jedyne rozwiązanie to pomoc kogoś w Krakowie kto kupi dla Was bilety.