|
Gorąco trzymam kciuki za Śląska.Ostatnio na meczu Śląska z Bułgarami, w knajpie na moim osiedlu nie przypominam sobie tylu ludzi, którzy tak emocjonowali się drużyną która nie jest Wisłą Kraków.Da się?Da.
Jednak gdy słyszę, że jakiś poprawny politycznie hipokryta trzyma kciuki za Legie czy Lecha, to nie wiem czy się śmiać czy płakać.Skoro macie w sercu Jezusa, to może oddajcie część swoich zarobków na potrzebujących, zapiszcie się na wolontariat, oddajcie szpik czy chociaż krew.
Jeśli się mocno identyfikujesz z jednym klubem to nie wyobrażam sobie ....a sytuacji, trzymanie kciuków za innych.
Patrząć się chociażby na to forum, to mam szacunek do paru legionistów, którzy napisali wprost, że życzą Wiśle odpadnięcia.Mają swoje zdanie chłopaki, ale przynajmniej nie są obłudni.
Na atomy z kolei rozdupcył mnie pewien nadgorliwy kibic Wisły, który wpadł na legialive ze swoim moralizatorskim tonem i zaczął nawracać legionistów.
LUDZIE, nie widzicie że robicie siarę kibicom Wisły?
|