...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Poleci ktoś dobrego ortopedę oraz chirurga gdzieś w okolicach centrum (choć niekoniecznie), przyjmującego po 16 i żeby nie zdarł ze mnie tryliona złotych za wizytę ?
|
Co do ortopedy to każdy harata koło 100 troche ponad. W Centrum. Mogę polecić Urabana na R22. Ale niewiadomo czy dziś będzie bo on z Wisły przeniósł się do kadry, a oni wczoraj grali. A jak nie on to Kruk i Pardała z Scanmedu (tu musisz wizyty znaleźć bo dziś ich rano widziałem w szpitalu i niewiem jak popołudniu z nimi będzie .