Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6695
Stary 11.08.2011, 10:00
Tak u buka postawilem pare razy na Gruzinow i sie nie zawiodlem... to nie jest zla ekipa..
A co do naszej repry to jestem bardzo zdziwiony ze jeszcze ktos to oglada...
Przeciez to "WIOCHA" taka sama jak Moda Na Sukces...
Odpowiedz cytując