|
No nie, nie jest fatalnie. Wpierdo* na własnym Euro to nie jest fatalna wiadomość.
Mnie nie obchodzi, że Gruzja osiąga dobre wyniki, bo zespołów klasy Gruzji nie będzie na ME. Skoro nie potrafimy zdominować ich, to co będzie w meczach z lepszymi?
Nikt nie mówił, że mamy ich rozbić kilkoma bramkami, 1:0 mi wystarczy. Ale nie pokazać zupełnie nic, żadnego pomysłu, żadnej myśli taktycznej? Tylko indywidualne umiejętności?
Jakby było tak z 6:0 z Niemcami, to może jeszcze wyleją Smudę? Tylko z drugiej strony, jakkolwiek bardzo mocno życzę im porażki, tak szkoda, że to mają być Niemcy, u nas, w Gdańsku...
No i przyszło mi zmienić podpis, "dzięki", Kubuś...
|