Mareq napisał(a):

Bo hymn się śpiewa , daje śpiewać innym , słucha , z pewnością nie ,,wyklaskuje''.
Klaskać można przed i po.
min. stary wpis z weszło poruszajacy ta kwestie
http://www.weszlo.com/news/1445
|
Logicznie wydaje się, że powinno się klaskać po hymnie by okazać szacunek. Nie wiedziałem, że kibice polskiej reprezentacji klaskają w trakcie hymnu.
