Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dyniel
Member
Od: 05.2011
Skąd: R22
Offline
#
5984
11.08.2011, 09:05
Witam. dostanę dzisiaj koło 18 bilet na Apoel na trybunę C? są tam jeszcze bilety w ogóle?
Dyniel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dyniel
Znajdź inne posty napisane przez Dyniel