Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
Od: 08.2007
Offline
#
5979
11.08.2011, 08:53
hmm na kilku poprzednich meczach widzialem jak ktos kupowal np na ksero legitki wiec czemu to ma byc takie oczywiste?
piotrekj66unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekj66unia
Znajdź inne posty napisane przez piotrekj66unia