piotrekj66unia napisał(a):

jak myslicie kumpel ktory ma mi dzis kupic bilet da rade ze zdjeciem w komorce mojej legitki kupic ulgowy?
w systemie powinni miec info ze na wszytkich poprzednich meczach zawsze mialem ten z ulga wiec chyba nie beda sie czepiac?
|
W jakim ty zaczarowanym świecie żyjesz? OCZYWIŚCIE że się nie da.