Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
 
 
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5978
Stary 11.08.2011, 08:47
piotrekj66unia napisał(a):Wyświetl post
jak myslicie kumpel ktory ma mi dzis kupic bilet da rade ze zdjeciem w komorce mojej legitki kupic ulgowy?
w systemie powinni miec info ze na wszytkich poprzednich meczach zawsze mialem ten z ulga wiec chyba nie beda sie czepiac?
W jakim ty zaczarowanym świecie żyjesz? OCZYWIŚCIE że się nie da.
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Odpowiedz cytując