|
Poleci ktoś dobrego ortopedę oraz chirurga gdzieś w okolicach centrum (choć niekoniecznie), przyjmującego po 16 i żeby nie zdarł ze mnie tryliona złotych za wizytę ?
@ Dzięki Sensej ! szkoda że nie mają czasu dla mnie, ale już znalazłem gdzie indziej.
Ostatnio edytowane przez tomo : 11.08.2011 o godz. 15:31.
|