Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
Od: 08.2007
Offline
#
5977
11.08.2011, 08:00
jak myslicie kumpel ktory ma mi dzis kupic bilet da rade ze zdjeciem w komorce mojej legitki kupic ulgowy?
w systemie powinni miec info ze na wszytkich poprzednich meczach zawsze mialem ten z ulga wiec chyba nie beda sie czepiac?
piotrekj66unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekj66unia
Znajdź inne posty napisane przez piotrekj66unia