|
Ja byłem wczoraj o 16 to kolejka była miazga... Miałem kupić bilety na APOEL i Zagłębie, za APOEL podziekowałem, nie chciało mi się stać 3h w kolejce, kupiłem na Zagłębie tylko, w Krakowie już nie będę w tygodniu, dopiero w sobote na meczu, więc zapewne mecz z APOELem oglądne w tv.
|