Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5975
Stary 11.08.2011, 06:58
Ja byłem wczoraj o 16 to kolejka była miazga... Miałem kupić bilety na APOEL i Zagłębie, za APOEL podziekowałem, nie chciało mi się stać 3h w kolejce, kupiłem na Zagłębie tylko, w Krakowie już nie będę w tygodniu, dopiero w sobote na meczu, więc zapewne mecz z APOELem oglądne w tv.
Odpowiedz cytując