Zwitter napisał(a):

Ja nie wiem o czym Wy tu w ogóle mówicie. Jedni będą kibicować wszystkim polskim drużynom w pucharach, inni tylko Wiśle, Lechii, Śląskowi i ewentualnie Jadze, a inni tylko Wiśle. Będzie tak niezależnie od tego czy będziecie się tu kłócić do jutra czy nawet do dnia ostatecznego
|
No właśnie temat jest między innymi po to by zakończyć bezowocne kłótnie i dyskusje.Każdy ma prawo kibicować komu mu się żywnie podoba, nawet może sobie szalik zgodowy z cracovią zrobić i powiesić nad łóżkiem

Byle nie epatować tym na forum Wisły bo to większość ludzi drażni i zaczynają się niepotrzebne pyskówki.