Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 11.08.2011, 01:29
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem o czym Wy tu w ogóle mówicie. Jedni będą kibicować wszystkim polskim drużynom w pucharach, inni tylko Wiśle, Lechii, Śląskowi i ewentualnie Jadze, a inni tylko Wiśle. Będzie tak niezależnie od tego czy będziecie się tu kłócić do jutra czy nawet do dnia ostatecznego
No właśnie temat jest między innymi po to by zakończyć bezowocne kłótnie i dyskusje.Każdy ma prawo kibicować komu mu się żywnie podoba, nawet może sobie szalik zgodowy z cracovią zrobić i powiesić nad łóżkiem
Byle nie epatować tym na forum Wisły bo to większość ludzi drażni i zaczynają się niepotrzebne pyskówki.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując