labtec napisał(a):

ktoś coś powie o Ukrainie ( część zachodnia ), tj Lwów i czy coś jeszcze warto zobaczyć ?
Wizy żadnej nie trzeba mieć ? Coś płaci się na przejsciu ?
No i jak z cenami - ale żywności, i jakiś normalnych napojów ;-) ?
Bo o vodzie i fajkach po 3 złote to wiem.
|
bardzo tanio.za dwieście dolarów jesteś panem zycia i smierci.jak jedziesz samochodem to warto wybrac sie na poludnie od lwowa.drohobycz a zwlaszcza truskawiec.kiedyś chyba najlepsze polskie uzdrowisko.do dzisiaj pozostało ladne.jak interesuje cię cos poza miastami to wybierz sie w gótry wlasnie niedaleko truskawca,borysławia.niesamowicie dzikie i piekne. cos ajk nasze bieszczady.