Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5967
Stary 10.08.2011, 23:26
wislak227 napisał(a):
Takie coś ode mnie...
Jestem z Zakopanego i jutro pracuję od 14. Kasy otwierają o 11, dlatego myślę, że jutro pojawię się w kolejce koło godziny 10:00-10:15. I tu moje pytanie: stał dziś ktoś od tak wcześniej? Wie ile wtedy czasu trzeba czekać?
I jeszcze takie pytanie: gdzie blisko stadionu można spokojnie stanąć autem i nie płacić? Bo wiem, że przed C jest parking, ale tam chyba solidnie sobie liczą
Szukasz parkingu na jutro, tak? To śmiało możesz stanąć na parkingu przed C, kiedy nie ma meczu jest za darmo. Jeszcze lepiej - możesz wjechać po same bramki przed C, parę kroków od SK.
Odpowiedz cytując