Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12543
Stary 10.08.2011, 22:59
jova napisał(a):Wyświetl post
Po Liteksie ucieszyłem się, że w końcu mamy kogoś, kto potrafi strzelać karne. Dziś już w to zwątpiłem. Melikson wykorzystał trzy jedenastki (Lubin, Litex, WKS), ale wszystkie wykonał identycznie. Mam nadzieję, że skuteczne strzały w prawy róg będzie miał okazję zaprezentować z APOELem.
jak ktos umie wykonywac rzut karny w jeden, ale dobry sposob, to jest w zupelnosci wystarczajace, zeby 95% karnych zamienic na gola. Poza tym, bramkarz moze sie zawsze zastanawiac, ze skoro gosc strzela w ten rog za kazdym razeim ,to kiedys musi to zmienic, i dlaczego akurat nie teraz? ;D
Odpowiedz cytując