Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak227
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5961
Stary 10.08.2011, 22:53
A można stanąć na ulicy Reymana od strony Reymonta? Bo mi się wydaję, że jak byłem po bilety chyba na Lecha to tam ludzie stawali, ale nie jestem pewien.

Cóż, mam nadzieję, że w pracy zrozumieją, że Wisła ważniejsza

Bo ryzykować za bardzo przynajmniej mandatu, jak nie auta i zdrowia nie mam zamiaru



Odpowiedz cytując