A można stanąć na ulicy Reymana od strony Reymonta? Bo mi się wydaję, że jak byłem po bilety chyba na Lecha to tam ludzie stawali, ale nie jestem pewien.
Cóż, mam nadzieję, że w pracy zrozumieją, że Wisła ważniejsza
Bo ryzykować za bardzo przynajmniej mandatu, jak nie auta i zdrowia nie mam zamiaru
