|
Czyli tak naprawdę najlepiej przyjechać jest jak najpóźniej.
Z tego co słyszałem i przeczytałem to jak się przyjechało o 11-12 to się czekało ok.4h. O 20 przychodzili ostatni ludzie, a koło 22 zostały im sprzedane bilety. Więc zamiast czekać 4h, to się czekało 2 razy krócej. Tak więc radzę, dla osób które nie idą na C (bo tam bilety się pewnie jutro będą kończyć), przyjść później to prawdopodobnie będą stały krócej w kolejce. Tak mi się przynajmniej wydaje.
|