Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5957
Stary 10.08.2011, 22:26
Spokojnie dzis wszyscy mysla o biletach zeby je zaklepac i miec spokoj.

Na Zaglebie mysle ze oprocz tych ktorzy maja karnety (liczba przyzwoita) od piatku,od soboty i przed samym meczem pojdzie napewno troche

.Placzecie ze dzis malo kupowano na Zaglebie ,a przeciez wiekszosc ma karnety ,czesc kupi bilety i bedzie ok.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując