|
Spokojnie dzis wszyscy mysla o biletach zeby je zaklepac i miec spokoj.
Na Zaglebie mysle ze oprocz tych ktorzy maja karnety (liczba przyzwoita) od piatku,od soboty i przed samym meczem pojdzie napewno troche
.Placzecie ze dzis malo kupowano na Zaglebie ,a przeciez wiekszosc ma karnety ,czesc kupi bilety i bedzie ok.
|