snikki napisał(a):

|
Wino dobre na układ krążenia, oczyszcza krew. Jedna lampka w trakcie a najlepiej po obiedzie. Można nawet codziennie po jednym kielichu, beż żadnych przeciwwskazań.
|
lekarze stwierdzili ( i nie jacyś lekarze weterynarii albo samozwańcy z tytułami honoris scausa ), że dziennie, dorosły człowiek powinien pić , 0,5 litra piwa, kieliszek czystej ( 50ml ) albo właśnie kieliszek wina duży.
Tylko nie wiem czy białego, czerwonego, półwytrawne, słodkie etc. Ale któreś z nich ;-)
To taka ciekawostka odnośnie tego oczyszczania krwi ( w przypadku wina ), czy nerek w przypadku piwa.
=====
ktoś coś powie o Ukrainie ( część zachodnia ), tj Lwów i czy coś jeszcze warto zobaczyć ?
Wizy żadnej nie trzeba mieć ? Coś płaci się na przejsciu ?
No i jak z cenami - ale żywności, i jakiś normalnych napojów ;-) ?
Bo o vodzie i fajkach po 3 złote to wiem.