mkp13 napisał(a):

Dziś będąc przy okienku ok 19.30 miłą Pani powiedziała, że na C3 i C4 się już skończyły a na C2 połowę zeszło. Wiem, że będę zwroty, ale naprawdę bym się nie nastawiał na zakup.
|
Pani była miła, ale wez pod uwage, ze jutro do puli dochodzą bilety nie wykorzystane przez karnetowcow. Ja mam karnet na C3, a jeszcze biletu nie kupilem. Tak wiec jutro rano moje miejsce bedzie do wziecia.