Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5956
Stary 10.08.2011, 22:19
mkp13 napisał(a):Wyświetl post

Dziś będąc przy okienku ok 19.30 miłą Pani powiedziała, że na C3 i C4 się już skończyły a na C2 połowę zeszło. Wiem, że będę zwroty, ale naprawdę bym się nie nastawiał na zakup.
Pani była miła, ale wez pod uwage, ze jutro do puli dochodzą bilety nie wykorzystane przez karnetowcow. Ja mam karnet na C3, a jeszcze biletu nie kupilem. Tak wiec jutro rano moje miejsce bedzie do wziecia.
Odpowiedz cytując