Po Liteksie ucieszyłem się, że w końcu mamy kogoś, kto potrafi strzelać karne. Dziś już w to zwątpiłem.

Melikson wykorzystał trzy jedenastki (Lubin, Litex, WKS), ale wszystkie wykonał identycznie. Mam nadzieję, że skuteczne strzały w prawy róg będzie miał okazję zaprezentować z APOELem.