Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu
Offline
#
6681
10.08.2011, 22:10
Wypowie się ktoś obiektywnei i rzeczowo o grze Red-White Biedronka Team w dzisiejszym meczu? Jak wypadł Eugeniusz?
Wybaczcie, miałem lepsze zajecia.
Powód: dziękuję
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 10.08.2011 o godz. 22:20.
snikki_(konto-usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez snikki_(konto-usuniete)