Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6681
Stary 10.08.2011, 22:10
Wypowie się ktoś obiektywnei i rzeczowo o grze Red-White Biedronka Team w dzisiejszym meczu? Jak wypadł Eugeniusz?

Wybaczcie, miałem lepsze zajecia.
Powód: dziękuję
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 10.08.2011 o godz. 22:20.
Odpowiedz cytując