Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12539
Stary 10.08.2011, 22:08
vaazon napisał(a):Wyświetl post
No już zaczyna się polaczkowanie, równanie w dół, umniejszanie osiągnięcia.
Poza tym, piłka po strzale Meliksona zmierzała w światło bramki, a to że był rykoszet od obrońcy niczego nie zmienia. Bramka prawidłowo przypisana Maorowi. Samobój byłby, gdyby piłka nie zmierzała w światło bramki.

Jakie polaczkowanie ? Zastanów się co piszesz. Nie umniejszam Maorowi niczego. Strzelił dwie bramki i to się liczy i należy się z tego cieszyć.

Oczywiście piłka zmierza w kierunku bramki, ale gdyby obrońca lepiej się ustawił to normalnie zablokowałby strzał i bramki pewnie by nie było. Powtarzam jeszcze raz: gratulacje dla Maora! Miejmy nadzieję, że Smuda go teraz nie powoła.
Odpowiedz cytując